مجموعه صنامیع چوبی موج در سال 1368 تاسیس شده است. این مجموعه بیش از 30 سال است که نقش فعالی در صنعت چوب و تخته ایفا می کند . محصولات و تولیدات موج وود با برندهای معروف و نام آشنا در صنعت چوب و تخته گره خورده و با توجه به موقعیت مکانی و جغرافیایی موج وود که در مرکز ثقل کارگاه ها و کارخانه هایی که به نوعی در ارتباط با صنعت چوب و نخته فعالیت می نمایند قرار دارد همین امر موجب تبادل بیشتر در عرصه بهترین و مطلوب ترین کیفیت محصولات به مشتریان می باشد.

شرکت ما در واقع کلکسیونی از ده ها نوع محصولات صنایع چوب را دارا می باشد. به طوری که نیازهای همه مشتریان و مصرف کنندگان را در یک مجموعه کامل تدارک و آماده نموده ضمن اینکه به دلیل ارائه همه نیازهای مشتریان با سلایق متنوع و گوناگون را تدارک و آماده نموده ایم.

از طرف دیگر موجبات صرفه جویی فوق العاده در هزینه و وقت تولیدکنندگان و مصرف کنندگان را فراهم نموده ایم. و از طرفی کارشناسان ما اطلاعات کاملی از محصولاتی که ارائه می دهند به مشتریان منتقل می نمایند.

شرکت موج وود علاوه بر چوب و تخته در زمینه روکش های طبیعی روی نئوپان و MDF با دستگاه مخصوص پرس و تولید روکش های طبیعی می نماید و فعالیت این شرکت در زمینه HDF و MDF با برندهای معروف خارجی مانند کاستامانو ، یلدیزوتورپان و واناچای ، پنل پلاس و سوماترا و برندهای معروف داخلی مانند پویا ، آرین سینا ، رهاسان و پارس خزر و غیره در حال فعالیت می باشد.

از دیگر فعالیت های  ما واردات چوب های راش گرجستان و تخته نراد روسی به صورت خشک شده و چوب های روسی به صورت تخته در ابعاد و اندازه های مختلف و مورد نظر تقاضای مشتریان می باشد. ضمن اینکه تخته ههای ترما وود جهت استفاده در آلاچیق ها و نماهایی ساختمان و سونا و غیره از دیگر مححصوللات این شرکت می باشد.

شرکت موج و وود جهت تکمیل همه مراحل و پروسه فعالیت مشتریان یکی دیگر از نیازهای اساسی مشتریان خود را به ورق های پلیمری روی درب ، اقدام به راه اندازی تولید ورق های پلیمری ABS در رنگ ها و ابعاد مختلف نموده که بسیار مورد استقبال واقع گردیده است.

همچنین شرکت ما اقدام به رفع نیاز مشتریان خود به محصولات PVC را نیز در برنامه خود اضافه نموده و اقدام به واردات PVC از کشور چین نموده تا همه نیاز مشتریان در مجموعه به طور کامل مرتفع گردد.

بنابر این از مزیت ها و برتری های شرکت موج وود نسبت به سایر رقبا، می توان به کامل بودن و معتبر بودن در استفاده از برندهای معروف و رفع نیاز همه مشریان در یک مجموعه کاملا تخصصی در صنعت چوب و در نتیجه صرفه جویی در وقت و هزینه ها، و موقعیت مکانی آن که در مرکز ثقل عرضه و تولید صنعت مرتبط با چوب و تخته می باشد ، اشاره کرد.

صنایع چوبی موج در چشم انداز خود نظر به ورود به بازارهای جهانی را دارد. با توجه به اینکه موج وود دارای مجموعه ای کامل از محصولات چوبی است ، اخیرا اقدام به راه اندازی خط تولید ورق های پلیمری ABS جهت نصب بر روی درب نموده و علاوه بر تکمیل زنجیره ای کامل در صنعت چوب به رفع نیاز بخش پلیمری این صنعت نیز اقدام نموده است.

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید